درمان ایمپلنت از سن ۱۸ سالگی

خلاصه خبر:

به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از انجمن دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی، دکتر کاوه خلج در خصوص ترمیم و زیبایی دندان ها اظهار کرد: رشته ترمیمی و زیبایی در دندانپزشکی از وسعت زیادی برخوردار است و از فیشورسیلنت برای کودکان ۷ ساله برای پیشگیری از پوسیدگی تا ترمیم و بازسازی دندان های تخریب شده و ارائه درمان ایمپلنت برای بزرگسالان را شامل می شود.
وی در مورد درمان های ایمپلنت گفت: درمان ایمپلنت نسبت به دهه گذشته آسان تر شده و معمولا شامل دو مرحله است؛ در مرحله اول جراح فک یا جراح لثه پایه ایمپلنت را در استخوان فک قرار می دهند و در مرحله بعد دندانپزشک ترمیمی روکش ایمپلنت را روی دندان نصب می کند.
خلج اظهار کرد: می توان درمان ایمپلنت را برای افرادی که مبتلا به بیماری های قلبی و فشارخون هستند، با اجازه متخصص قلب و عروق ارائه داد؛ البته برای درمان ایمپلنت افرادی که دارای بیماری های خاص هستند حتما باید ابتدا با پزشک خود مشورت کنند.
وی با اشاره به اینکه ایمپلنت نیز مانند هر درمان دیگری طول عمر محدودی دارد و نمی توان طول عمر آن را به طور دقیق پیش بینی کرد، افزود: وقتی این توضیحات به بیمار داده شود قطعا قانع می

... ادامه خبر در وب سایت ایرنا