جمع آوری کمک های مردمی توسط تامین اجتماعی تهران برای مناطق زلزله زده کرمانشاه

این مطلب به صورت خودکار از وب سایت ایرنا استخراج شده و همه حقوق به آن سایت تعلق دارد.

به گزارش روزسه شنبه ایرنا از اداره کل درمان استان تهران، محمدتقی خسروانی مقدم اظهارکرد: این محموله شامل آب معدنی، غذاهای کنسروی، چادر، خرما، آب معدنی، لباس گرم و پتو است.
وی تصریح کرد: مراکز درمانی تابعه استان تهران می توانند اقلام اهدایی خود را از طریق واحد روابط عمومی های مراکز درمانی به دست اداره کل درمان استان تهران برسانند.
مدیرکل درمان استان تهران با تقدیر از مشارکت همکاران در این امر خداپسندانه، افزود: جمع آوری کمک های مردمی تا پایان وقت اداری فردا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی افزود: با توجه به استقبال همکاران پیش بینی می شود زمان جمع آوری کمک های مردمی تمدید شود.
براساس این گزارش، همکاران پزشک و پیراپزشک و کادر درمان می توانند درصورت تمایل به مشارکت در کمک رسانی به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه تا پایان وقت اداری فردا چهارشنبه با شماره ٦٠٩٨٢٨٢٢ و بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی جهت ثبت نام و اعزام تماس حاصل کنند.
به گزارش ایرنا، یکشنبه شب گذشته در فاصله ساعت ۲۱ تا ۲۲ مناطق مرزی غرب کشور دو بار لرزید که زلزله دوم به بزرگی ۷٫۳ ریشتر بود؛ در اثر این زمین لرزه مسیر ارتباطی سرپل ذهاب مسدود و خسارات زیادی به این مناطق بویژه روستاهای قصرشیرین، ازگله، تازه آباد، ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب وارد شد که در این میان تعدادی از هموطنان کشته شده اند.
همچنین در همین زمان زلزله ای در منطقه کردستان عراق هم روی داد و حتی این زلزله بیشتر مناطق کشور ایران و کشورهای همجوار را هم لرزاند.
براساس آمارها، تاکنون ۴۳۲ نفر از هموطنان در استان کرمانشاه به ویژه در مناطق سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی جان خود را از دست دادند و براساس آمار وزارت بهداشت نیز تاکنون حدود هفت هزار و ۸۰۰ نفر مصدوم شده اند.
اجتمام *۱۷۲۴* ۷۲۶۸
تنظیم: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی

*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

... ادامه خبر در وب سایت ایرنا